На автошляху між Новоайдаром та Сєвєродонецьком укладено верхній шар

Завершується будівництво дороги Станиця Луганська – Сєвєродонецьк. Повідомляє Луганська ОДА.

“Наразі підрядники – ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ТОВ «Ростдорстрой» – майже закінчили укладання верхнього шару покриття дороги. Зараз ведеться облаштування з’їздів та впорядкування узбіччя. На готових ділянках дороги вже розпочато нанесення дорожньої розмітки. Невдовзі відповідні роботи будуть проведені по всій протяжності автошляху”, - заначили у повідомленні.

Так, наприкінці минулого тижня завершили укладання верхнього шару з щебенево-мастичної асфальтобетонної гарячою сумішшю дорожники «Автомагістраль-Південь».

Нагадаємо, що роботи були розпочаті у Новоайдарі в сторону Сєвєродонецька на дорозі державного значення Т-13-06 Сєвєродонецьк – Новоайдар на ділянці км 7+400 – км 44+960.

Наразі ведеться встановлення бортового каменю на в’їзді у місто Сєвєродонецьк на ділянці км 7+500. Саме тут буде встановлено 368 метрів бортового каменю.

Після цього там встановлять відкрилки на водопропускних трубах, дорожні знаки, впорядкують зупинки транспорту, а також відбудеться нанесення горизонтальної дорожньої розмітки й впорядкування узбіччя.

Нагадаємо – через те, що саме у місці проведення робіт на дорозі Т-13-06 нещодавно трапилася масштабна пожежа, ремонтні роботи були призупинені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .