На Донбасі створять сонячні електростанції

Уряд на засіданні 15 липня ухвалив розпорядження щодо реалізації соціальної благодійної програми для розвитку територіальних громад Донбасу, що розташовані поблизу КПВВ. Повідомляє Урядовий портал.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, благодійна програма дозволить створювати малі сонячні електростанції в школах, лікарнях, дитячих садках та іншій соціальній інфраструктурі на неокупованій частині Донецької та Луганської областей.

«Ми сподіваємося, що національна компанія «Нафтогаз» підтримає в цьому Уряд та профінансує відповідну програму», - зазначив очільник Уряду, додавши, що ця програма – «це приклад одного невеличкого кроку. Але такі невеличкі кроки, коли їх поєднуєш,  - це і є розвиток регіону і держави в цілому».

Також Денис Шмигаль зазначив – існує проблема, коли дітей з ОРДЛО, які хочуть вступати в українські вищі навчальні заклади, бойовики не випускають на територію вільної України, «тому що розуміють, що ці діти не повернуться, адже відчують різницю між тим, що тут і там відбувається зараз».

«У цій ситуації необхідна наша реакція і робота, в тому числі, з міжнародними партнерами, аби це питання вирішити. Це частина стратегії деокупації, яка дозволить повернути молодь з ОРДЛО в український освітній та культурний простір», - додав Глава Уряду та запропонував Віце-прем’єр-міністру Олексію Резнікову взяти цю ситуацію на контроль. «Підключайте до цього процесу і Міністерство освіти і науки. Щоб  діти могли вступити і вчитися в наших навчальних закладах», - зазначив Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .