На Луганщині двох ексдепутатів засудили за участь у незаконному референдумі

У Луганській області засуджено двох колишніх депутатів Передільської сільської ради Станично-Луганського району та Біловодської районної ради за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Повідомляє прокуратура Луганщини.

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутати  взяли участь в організації та проведенні так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність ЛНР».

Один з засуджених очолив так звану «дільничну виборчу комісію». Він відповідав за організацію «голосування» на так званій «дільниці», особисто координував дії «членів виборчої комісії».

Ще один – «член виборчої комісії» – під час проведення так званого «референдуму» формував списки виборців, видавав «бюлетені», слідкував за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брав участь у підрахунку голосів.

Результати «голосування» використані представниками так званої «центральної виборчої комісії ЛНР» окупаційної адміністрації Російської Федерації для проголошення самостійності псевдореспубліки.

Вироками Біловодського районного суду Луганської області громадян України визнано винними у вчиненні злочинів та, враховуючи визнання своєї вини, сприяння розкриттю злочину й викриття інших співучасників, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .