На Луганщині лісничий та рятувальник підірвалися

Життю лісничих та рятувальника, які сьогодні підірвалися під час виїзду, нічого не загрожує. Їхній стан медики кваліфікують як середньої тяжкості – головна лікарка Станично-Луганської районної лікарні Світлана Семененко. Зараз вони знаходяться на обслідуванні.

Як розповів кореспондентам «Донбас Онлайн» голова Станично-Луганської РДА Юрій Золкін: «У Сизому підірвався автомобіль пожежний лісо-мисливського господарства. Троє постраждалих: двоє співробітників лісо-мисливського господарства та один співробітник ДСНС. Усім надається медична допомога. Саме зараз їхньому життю нічого не загрожує», – сказав Золкін. За інформацією Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, подія сталася о 9:50 під час гасіння пожежі. Усіх травмованих ушпиталили до Станично-Луганської районної лікарні. Пожежний автомобіль ремонту не підлягає.

За інформацією гуманітарної місії “Проліска”, в результаті вибуху у лісничого відірвало ногу. Завдяки небайдужим людям було куплено необхідний медичний препарат.