На Луганщині поліція зареєструвала 5 фактів можливого порушення виборчого законодавства

У Луганській області від початку виборчого процесу поліція зареєструвала 5 фактів можливого порушення виборчого законодавства. Повідомляє поліція Луганщини.

“У Новоайдарському районі зареєстровано повідомлення місцевого мешканця про те, що на перехресті вул. Незалежності та пров. Незалежності смт Новоайдар розміщено білборд одного з представників місцевої влади, який на думку заявника є прихованою політичною рекламою”, – зазначили у поліції.

У Кремінському районі виявлено два факти перевезення громадян з міст області до м. Кремінна з метою їх реєстрації до реєстру виборців. Дані факти внесені до ЄРДР та відкриті кримінальні провадження за ст. 158 КК України «Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців».

На блокпосту «Новоахтирка» було виявлено автівку під управлінням мешканця Запорізької області, якою перевозилась агітаційна продукція однієї з політичних партій без вихідних даних.

У с. Шуліківка Біловодського району виявлено факт роздачі пакетів з цукром, на яких є агітаційні написи голосувати за одну з політичних сил.

Поліцейськими проводиться перевірка за даними фактами за результатами якої буде прийняте рішення згідно чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .