На Луганщині понад 17 тисяч людей знайшли роботу через центр зайнятості

Державна служба зайнятості допомагає у працевлаштуванні навіть під час карантину. В Луганській області протягом 2020 року за сприяння фахівців центрів зайнятості працевлаштовано 17,2 тисячі осіб. Повідомляє Луганський обласний центр зайнятості.

У центрі зайнятості розповіли, що люди були працевлаштовані у таких галузях: сільське та рибне господарство, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспорту, переробна промисловість, освіта, державне управління, обов’язкове соціальне страхування.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі ЄСВ працевлаштовані 303 особи (55 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 248 осіб працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності).

16 безробітних отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу.

Допомога по частковому безробіттю надана 4110 підприємствам та ФОПам. Загалом допомогу отримали 5870 осіб.

Соціальна підтримка у вигляді одноразової матеріальної допомоги надана 121 суб’єкту господарювання на 1310 найманих працівників.

За сприяння Луганської обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 3,3 тис. осіб. Участь у громадських та інших тимчасових роботах дозволяє шукачам отримувати допомогу по безробіттю та зарплатню.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .