На Луганщині за проведення незаконного референдуму з визнання самостійності «ЛНР» засудили 5 людей

Засуджено голову та чотирьох членів так званих «виборчих комісій» за проведення незаконного референдуму з визнання самостійності «ЛНР». Повідомляє прокуратура Луганщини.

“У травні 2014 року вказані особи взяли участь в організації та проведенні на Луганщині так званого «референдуму» щодо підтримки «Акта про державну самостійність ЛНР». Одна з засуджених– мешканка селища Талове Станично-Луганського району очолила так звану «дільничну виборчу комісію», відповідала за організацію голосування на так званій «дільниці», особисто координувала дії підлеглих «членів комісії». Інші – мешканки селищ Талове, Верхове Станично-Луганського району та села Степове Біловодського району брали участь у псевдореферендумі у складі «членів виборчої комісії». Вони формували списки виборців, видавали місцевим жителям «бюлетені», слідкували за процесом та порядком незаконного волевиявлення, брали участь у підрахунку голосів”, - зазначили у прокуратурі.

Результати голосування були використані представниками так званої «Центральної виборчої комісії ЛНР» для проголошення державної самостійності «Луганської народної республіки».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Біловодським районним судом Луганської області засудженим призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .