На Луганщині засудили учасницю псевдореферендуму

У Луганській області засуджено учасницю псевдореферендуму на підтримку самостійності так званої «ЛНР». Повідомляє прокуратура Луганщини.

“Жінка взяла активну участь у роботі «дільничної виборчої комісії»  під час проведення у травні 2014 року незаконного референдуму з питання державної самостійності так званої «Луганської народної республіки». «Дільниця» розміщувалася у приміщенні сільського будинку культури у селі Велика Чернігівка Станично-Луганського району. Вказана особа, як «член комісії», записувала паспортні дані, видавала «бюлетені» для голосування та взяла участь у підрахунку голосів”, – зазначили у прокуратурі.

Після завершення «референдуму» та підрахунку «бюлетенів» результати голосування передали до «центральної виборчої комісії» окупаційної адміністрації Російської Федерації для проголошення самостійності «ЛНР».

Біловодський районний суд Луганської області визнав обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення та, враховуючи визнання своєї вини, сприяння розкриттю злочину й викриття інших співучасників, призначив їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .