На Луганщині жінку позбавили батьківських прав

Протягом трьох років під пильним контролем інспекторів ювенальної превенції і Служби у справах дітей знаходилася родина (матір та донька), бо мати вживала алкогольні напої та не доглядала за дитиною, яка мала медичний діагноз та потребувала постійної уваги. Зараз мати позбавлена цього статусу, а дитиною опікуються соціальні служби. Повідомили у поліції Луганщини.

“42-річна місцева мешканка тричі притягалася до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Під час регулярних відвідин родини, брала зобов’язання полишити пагубні звички, прибрати в квартирі та почати турбуватися про доньку. В 10 років дитина майже не розмовляє та пересувається у дитячому візочку (наслідки діагнозу, який був поставлений лікарями та відсутності лікування)”, – зазначили у поліції.

Під час чергової перевірки соціально-побутових умов родини, поліцейські та представники соціальних служб, вилучили дівчинку з родини та помістили до медичного закладу. Навіть візуально дитина недоїдала, за отриманою інформацією вона їла лише хліб.

Зараз дитина проходить реабілітацію в лікарні, помітно набрала вагу та знаходиться під наглядом медичного персоналу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .