Переселенці можуть отримувати виплати без звернення до органів соціального захисту

Переселенці зможуть надалі отримувати виплати без звернення до органів соціального захисту населення. Кабмін продовжив терміни «пільгового режиму» соціальних виплат для переселенців на час карантину та ще одного додаткового місяця по його закінченню. Повідомляє департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

Строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжено на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до уповноваженого органу», – йдеться в постанові Кабміну № 491 від 17 червня 2020 р. «Про внесення змін до порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» (чинна з 19.06.2020)

Нагадаємо, в березні 2020 ВРУ тимчасово заборонила здійснювати будь-які перевірки фактичного місця проживання або перебування ВПО при призначенні або відновленні соціальних виплат. ВПО не треба підтверджувати присутність на підконтрольній Уряду території, щоб зберегти статус і без перешкод після карантину отримати нараховані пенсії та інші соціальні виплати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .