Підприємці можуть отримати допомогу для своїх працівників

Луганський обласний центр зайнятості розпочав надавати роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Гроші, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, отримують роботодавці малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам, що втратили частину заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець має звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску та надати затверджений пакет документів. Розмір допомоги надається з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу) та не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати.

На Луганщині станом на 8 травня 2020 року заяви до центрів зайнятості подали 79 роботодавців з різних міст і районів області. По 14 роботодавцям вже прийнято рішення про надання допомоги по частковому безробіттю, 62 підприємцям повідомлено про необхідність доповнення пакету документів. Наразі найбільш активно звертаються підприємці з Лисичанська (30 заяв), Рубіжного (29 заяв), Сєвєродонецька (10 заяв).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .