Прокуратура Луганщини запроваджує реєстр потерпілих від російської агресії проти України

Прокуратура Луганської області встановлює осіб, які потерпіли від злочинів під час російської агресії проти України. Повідомляє прокуратура Луганської області.

“У прокуратурі Луганської області запроваджено реєстр потерпілих фізичних та юридичних осіб від злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території або пов’язаних зі збройною агресією Російської Федерації проти України. Це надасть змогу громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяних збитків та звернутися до суду для їх подальшого відшкодування”, – зазначили у відомстві.

У прокуратурі додають, що веденням реєстру займається управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області. Звертаємо увагу, що відповідно до діючого законодавства забезпечується нерозголошення персональних даних.

Якщо Вам спричинено шкоду від обстрілів, знищено, пошкоджено або захоплено Ваше майно, звертайтеся до прокуратури Луганської області за адресою: 93408, м. Сєвєродонецьк, вулиця Богдана Ліщини, 27.

Звернення також можна надсилати на електронну поштову адресу: zvernennia@lug.gp.gov.ua або звертатися за телефоном: (06452) 4-13-50.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .