Станично-Луганська лікарня отримала чотири нових апарати для фізіотерапії

Для Станично-Луганської центральної районної лікарні придбано чотири нових апарати для фізіотерапії. Їх закуплено для фізіотерапевтичного відділенні ЦРЛ. Кошти виділені з районного бюджету у сумі 92 тис. грн. Повідомляє Луганська ОДА.

“У відділенні будуть використовувати апарат «Радіус 01», призначений для дії постійним струмом, а також різними видами перемінного струму на організм людини з лікувальними та профілактичними діями”, – зазначили у повідомленні.

«Міт –МТ», призначений для процедур поєднаного впливу низькочастотного магнітного поля, з оптичним потоком червоного та інфрачервоного діапазонів спектра.

УВЧ 80-4 «Ундатерм», призначений для лікування захворювань терапевтичного, неврологічного, гінекологічного та хірургічного профілю.

Апарат для місцевої дарсонвалізації «Корона», апарат забезпечує вплив на шкіряні покрови коронного високочастотного розряду і призначений для лікування терапевтичного, неврологічного, гінекологічного хірургічного, стоматологічного, дерматологічного та ЛОР захворювань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .