Сєвєродонецькі спортсмени отримали стипендії

15  спортсменів Сєвєродонецька отримали сертифікати про призначення стипендій. Повідомляє міська рада міста.

“Міська комісія з призначення стипендій  вивчила подання на провідних і перспективних спортсменів Сєвєродонецька та за результатами обговорень і голосування прийняла рішення щодо включення до складу стипендіатів 15 осіб (6 – провідних та 9 – перспективних спортсменів), – зазначили у міськраді.

За розпорядженням міського голови від 01.06.2020 №164 з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту  вищих досягнень у місті у І півріччі 2020 року стипендії Сєвєродонецької міської ради будуть отримувати наступні спортсмени з олімпійських та неолімпійських видів спорту:

Провідні спортсмени (розмір стипендії 1921 грн.)

– Кременчуцький Іван Ігорович, 2004 р.н., теніс – Резерв збірної команди України; 1,1,3,3,3,3,2 місця – Турнір тенісної Європи (м. Львів, м. Мінськ, Білорусь, Латвія);

– Лисих Ірина Леонідівна, 2003, р.н., теніс – Резерв збірної команди України ; 1 місце – Чемпіонат України з тенісу (жінки) (м. Ірпінь); 1,3,5  місце – тенісний турнір міжнародної категорії (Молдова, Будапешт); 1 місце Чемпіонат Луганської області;

– Серебряков Дмитро Олексійович, 2002 р.н., МСУ, підводний спорт – Член збірної команди України; 2,3,3,4,8 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах (Єгипет); 3 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща);

– Шередега Софія Романівна, 2006 р.н., КМС, настільний теніс – Кандидат у збірну команду  України; 1,2,4,5,5,5 місця  – Чемпіонат України (м. Чернігів); 3 місце – Кубок України з настільного тенісу (м. Суми); 3,3,4,4 місця – клубний Чемпіонат України (м. Чернігів, м. Умань);

– Сущенко Володимир Дмитрович, 2003 р.н., МСУМК, підводний спорт – Кандидат у збірну команду  України; 2,3,3,3,4,6 місце – Чемпіонат Світу серед юніорів з плавання в ластах (Єгипет); 3,3,4,4 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща);

– Рєзнік Валентина Віталіївна, 2001 р.н., МСУМК, підводний спорт – Член збірної команди України; 2,2,6 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах (Греція); 2 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща).

Перспективні спортсмени (розмір стипендії 961 грн.)

– Хрипунова Тетяна Вячеславівна, 2003 р.н., МСУ, підводний спорт – Кандидат у  збірну команду  України; 3,8 місце – Кубок Світу (фінал) з плавання в ластах (Польща); 1,1 місця – Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах;

– Абрамкін Микита Олексійович, 2008 р.н., скелелазіння – 1,1,2,4,5 місце – Всеукраїнські змагання зі скелелазіння ( м. Нетішин, м. Харків); 1,1 місце – Чемпіонат Луганської області зі скелелазіння (м. Сєвєродонецьк);

– Величко Матвій Андрійович, 2009 р.н., дзюдо – 1,2 місце – Всеукраїнський турнір з дзюдо (м. Харків); 1 місце – Чемпіонат Донецької області з дзюдо (м.Слов’янськ);

– Щербіна Дар’я Володимирівна, 2007 р.н., кікбоксинг – 1 місце – Чемпіонат України серед ДЮСШ з кікбоксингу (м.Бахмут); 1 місце – Відкритий Чемпіонат Луганської області з кікбоксингу ВАКО (м. Сєвєродонецьк);

– Сурков Артем Андрійович, 2005 р.н., легка атлетика – 1,1,1,1,1 місця – відкритий Чемпіонат Луганської області (м. Сєвєродонецьк); 1 місце – відкритий Чемпіонат Донецької області (м.Бахмут); 1 місце – Відкриті обласні змагання за програмою двоборства (м.Бахмут);

– Пікалова  Владислава Айварівна, 2007 р.н., велоспорт – 1,1 місце – Чемпіонат Луганської області на шосе (м. Кремінна ); 1,1,1,1,1 місце – Чемпіонат Луганської області з маутенбайку (м.Сєвєродонецьк, м.Кремінна, м. Рубіжне); 1,1  місце – зимовий Чемпіонат Луганської області (м. Кремінна); 3,3,4 місця – Чемпіонат України велосипедного спорту БМХ (м. Куп’янськ); 3,3,4  місце –Кубок України  (м.Куп’янськ);

– Пилипенко Юлія Олегівна, 2007 р.н., спортивне орієнтування – 1,1,1 місце – Чемпіонат Донецької області  зі спортивного орієнтування (м. Лиман); 1 місце – відкриті обласні змагання пам’яті Михайлова зі спортивного орієнтування (м. Сєвєродонецьк); 1,1 місце – відкритий  Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (м. Лиман); 1 місце –Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування “Голосіївська осінь” (м.Київ);

– Лєвченко Юлія Олегівна, 2005 р.н., плавання – 1,1,1,1 місця – Відкритий Чемпіонат міста з плавання (м. Сєвєродонецьк); 1,1,1,1,1, місця – зимовий Чемпіонат Луганської області (м. Сєвєродонецьк);

– Сторчева Катерина Романівна, 2001 р.н., МСУ, підводний спорт – Член збірної команди України; 1,1,1 місця – відкритий Кубок Луганської області з плавання в ластах (м. Сєвєродонецьк); 1,1 місця – Відкритий Чемпіонат м. Харкова з плавання в ластах (м. Харків); 7 місце – Чемпіонат Європи з плавання в ластах (Греція).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .