ЮНІСЕФ надав допомогу Донбасу на 16 мільйонів гривень

У квітні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив партію медичного обладнання та засобів особистого захисту та гігієни для медичного персоналу на сході України на 16 мільйонів гривень.

“Для підтримки системи охорони здоров’я України у відповіді на COVID-19 ЮНІСЕФ надав  концентратори кисню, пульсоксиметри та комплекти особистого захисту для медичних працівників. Партія важливого для порятунку людей обладнання була доставлена ​​до Донецької та Луганської областей цього тижня”, – зазначили в ЮНІСЕФ.

Концентратори кисню отримають 19 закладів охорони здоров’я на сході України. Найближчим часом надійдуть і закуплені ЮНІСЕФ комплекти персонального захисту та санітайзери в  лабораторію, яка здійснює тестування на коронавірус у Донецькій області.

“6 мільйонів гривень із загальної суми пішли на допомогу лікарням на Сході засобами гігієни та водою. Достатнє забезпечення цими засобами залишається важливим у районах, що потерпають від регулярних перебоїв з водопостачанням. ЮНІСЕФ разом із партнерами передає близько 200 тонн питної води для створення критичного запасу у лікарнях. А також майже 10 тисяч медичних працівників та пацієнтів отримають санітарні набори в рамках цієї поставки”- розповіли у ЮНІСЕФ.

Загалом ЮНІСЕФ потребує 29,9 мільйона доларів для допомоги Україні у боротьбі з пандемією СOVID19, у тому числі 8,5 мільйонів доларів для потреб на сході України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .