Жданова призначили головним державним санітарним лікарем Луганщини

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін вручили контракти новопризначеним керівникам обласних Центрів контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Серед призначених – представник Луганщини Володимир Васильович Жданов. Повідомляє Луганська обласна державна адміністрація.

Раніше він обіймав посаду заступника генерального директора Державної установи «Луганський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

«Це черговий крок в перезавантаженні системи протиепідемічного захисту нашої країни. Створення нової мережі Центрів контрою та профілактики хвороб – це рішення, яке дозволить поєднати сильні сторони централізованих та децентралізованих систем забезпечення контролю над хворобами та епідемічного благополуччя населення», – зазначив Віктор Ляшко.

За словами Міністра, через модель функціонування мережі таких центрів у кожній області з’явиться можливість забезпечити пильний моніторинг за показниками здоров’я населення, оцінювати ризики та давати цінні вказівки і рекомендації органам місцевого самоврядування та суб’єктам господарювання без постійного втручання в їх автономну діяльність.

Разом з тим з’являться достатні повноваження та здатність оперативно реагувати на будь-які виклики в сфері громадського здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .