На Донбасі поховали Сергія Губанова

У Луганській області поховали командира батальйону «Луганськ – 1» Сергія Губанова, який загинув  20 травня під час бойового завдання. У чоловіка залишилась мати та дружина.

Церемонія прощання відбулася у приміщені Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

«З початку російської збройної агресії проти України Сергій Леонідович боронив суверенітет і територіальну цілісність нашої держави в лавах поліцейських підрозділів. Брав участь у звільненні Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного від незаконних збройних формувань. Вимогливим, але мудрим і справедливим керівником, людиною честі із «золотим» серцем, істинним патріотом запам’ятають його бійці батальйону «Луганськ – 1». Пишаюсь тим, що особисто був знайомий з Сергієм Губановим!» – зазначив у своїй жалобній промові голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про присвоєння командиру батальйону «Луганськ – 1» Сергію Губанову звання Герой України з відзнакою ордена «Золота Зірка» (посмертно). Нагороду отримала дружина загиблого.

Поховали його на міському кладовищі у Вороновому.

Нагадаємо, командир поліцейського батальйону «Луганськ – 1» загинув 20 травня під час виконання бойового завдання поблизу селища Трьохізбенка на Луганщині. Прокуратура Луганщини розпочала кримінальне провадження через підрив на міні працівників батальйону поліції.