На Луганщині рятувальники ліквідували наслідки негоди

На вихідних Луганщиною пронеслась негода, вітер зривав дахи з будівель, валив дерева, а потоки води та град знищили молоду городину та позаливали подвір’я. Повідомляє ГУ ДСНС України у Луганській області.

“В селі Колядівка Новоайдарського району на 360 будинках позносило шифер, градом побило вікна; зруйновано лінії електро- та газопостачання. Постраждали й об’єкти інфраструктури: будинок культури, сільський музей, школа та амбулаторія. Окрім того, пошкоджено 6600 га сільськогосподарських культур, в тому числі 3400 га озимої пшениці. Аналогічні руйнування і в с. Олексіївка Новоайдарського району, де постраждали 450 подвір’їв, школа-гімназія, магазин із їдальнею. В селі продовжуються відновлювальні роботи на газо- та електромережі”, - зазначили рятувальники.

Допомагаючи мешканцям ліквідовувати наслідки негоди, в Колядівці бійці 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області мотопомпою відкачали 440 куб. м води, а в Старобільську, де через сильну зливу підтопленими опинилися 15 подвір’їв, бійцями рятувальної частини м. Старобільськ відкачано близько 500 тонн води. Наразі загрози підтоплення подвір’їв немає.

Окрім того, надзвичайникам була робота і в Станично-Луганському районі: в селі Нижнє Тепле допомогу населенню після погодних руйнувань надавали рятувальники 59-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України у Луганській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .