На Луганщині судитимуть 4 людей, які організували переправлення іноземців через держкордон

На Луганщині судитимуть чотирьох учасників злочинної групи, які організували канал незаконних переправлень іноземців через держкордон. Повідомляє прокуратура Луганської області.

Слідством встановлено, що четверо мешканців Троїцького району організували канал незаконних переправлень іноземців між державними кордонами України та РФ поза вставленими пунктами пропуску в обох напрямках. Обвинувачені за грошову винагороду займалися пошуком осіб, організацією безпосереднього перетину кордону, плануванням маршрутів переміщення та перебування у прикордонній зоні.

“У період з  грудня 2019 року по січень 2020 року злочинне угруповання без оформлення документів незаконно перемістило через державний кордон України на територію РФ та у зворотному напрямку 10 громадян.  Діяльність ОЗГ припинено при переправленні чотирьох громадян Ісламської Республіки Афганістану з Російської Федерації на територію України”, – зазначили у прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими СУ ГУНП в Луганській області, оперативний супровід забезпечувався ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .