Луганська ТЕС технічно готова до переходу на газ

Луганська ТЕС технічно готова до переходу на природний газ. Про це заначило керівництво теплоелектростанції під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС.
Коментуючи ситуацію з можливим закінченням запасів вугілля на підприємстві, перший заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Смирнов наголосив, що наразі вжиті всі необхідні заходи, аби надзвичайної ситуації через нестачу цієї сировини у ВП «Луганська ТЕС» ТОВ «ДТЕК Східенерго» не сталося.
А саме, комісією доручено при вичерпанні наявних десятидобових запасів вугілля марки «А», яке підприємство раніше отримувало з РФ та яке неможливо доставити з підконтрольної українській владі території, бути готовим переходу на природний газ для забезпечення сталого функціонування.
За словами, директора Луганської ТЕС Бориса Сафонова, теплоелектростанція технічно готова до функціонування на природному газі. Наразі підготовлена необхідна документація для отримання газу та узгоджується питання із наявною заборгованістю перед газопостачальниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .